W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu i włączenia się naszej placówki w kampanię uczenia dzieci i młodzież świadomego, a przede wszystkim bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych, przeprowadzone zostały warsztaty dla czterech grup uczniów ze: Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łowiczu, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Łowiczu oraz Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu. Omawialiśmy z dziećmi między innymi: zawieranie internetowych znajomości, udostępnianie danych osobowych, problem uzależnień behawioralnych, zjawisko cyberprzemocy oraz internetowego hejtu. Nasza placówka po raz kolejny otrzymała dyplom Organizatora lokalnych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu.












